279. Varia aukció > Sakkjátszma

279. Varia aukció [ARCHÍV]

957. Lengyel jelzéssel, 20. sz. vége

Sakkjátszma

olaj, farost

53.5×40 cm

j.k.l.: Y. Lengyel