279. Varia aukció > Tükör

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1065. Tükör

155,5*85 cm

magyar, 19. sz. második fele, hársfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, csiszolt tükörlappal, sarok és oromdísz sérült