279. Varia aukció > Dinnyés csendélet, 1915

279. Varia aukció [ARCHÍV]

911. Magyar festő

Dinnyés csendélet, 1915

olaj, vászon

70*82 cm

j.j.l.: olvashatatlan 1922 IX. 15, keret nélkül