854. Páris Ila (Budapest, 1904 - ?)
Szentendrei táj, 1925 körül
olaj, vászon
50*60,2 cm
j.j.l.: Paris Ila, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 124. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1931.