279. Varia aukció > Szentendrei táj, 1925 körül

279. Varia aukció [ARCHÍV]

854. Páris Ila (Budapest, 1904 - ?)

Szentendrei táj, 1925 körül

olaj, vászon

50*60,2 cm

j.j.l.: Paris Ila, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 124. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1931.