850. Wittich Eperjesi Zoltán (1928 - 1960 után)
Patakpart
olaj, vászon
55*69 cm
j.b.l.: Wittich - Eperjesi Z., kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 238. kép