279. Varia aukció > Zsúrkocsi

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1050. Zsúrkocsi

73*73*48 cm

magyar, 20. sz. első fele, diófa, üveglapos tálcákkal, négy oldalán lenyíló ajtókon csiszolt üvegekkel, esztergált fogantyúval, leemelhető tálcával, görgőkön, kis sérüléssel