279. Varia aukció > Domboldalon, 1928

279. Varia aukció [ARCHÍV]

930. Vasinka Géza (működött a 20. sz. első felében)

Domboldalon, 1928

olaj, vászon kartonra ragasztva

49*60 cm

j.b.l.: Vasinka, j.l.: 1928, keret nélkül