279. Varia aukció > Gróf Galántai Esterházy János (1748-1800) portréja

279. Varia aukció [ARCHÍV]

804. Traunfellner, Gottfried (1778 - 1811) Heinrich Frederick Füger után

Gróf Galántai Esterházy János (1748-1800) portréja

mezzotinto, papír

640*450 mm

j.j.l.: G. Traunfellner sculp. Vienna 1810, sérült