804. Traunfellner, Gottfried (1778 - 1811) Heinrich Frederick Füger után
Gróf Galántai Esterházy János (1748-1800) portréja
mezzotinto, papír
640*450 mm
j.j.l.: G. Traunfellner sculp. Vienna 1810, sérült