279. Varia aukció > Falusi udvaron

279. Varia aukció [ARCHÍV]

977. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Falusi udvaron

színezett litográfia, papír

250*375 mm

j.j.l.: Szőnyi István, b.l.: 17/150