279. Varia aukció > Udvarlás és Leskelődő párkép

279. Varia aukció [ARCHÍV]

805. Osztrák festő, 19. sz. eleje

Udvarlás és Leskelődő párkép

olaj, vászon kartonra ragasztva

46,5*34,5 cm

j.n. sérült