279. Varia aukció > Kalapos hölgy zöld kesztyűvel

279. Varia aukció [ARCHÍV]

820. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kalapos hölgy zöld kesztyűvel

olaj, karton

77*61 cm