279. Varia aukció > Városrészlet, 1914

279. Varia aukció [ARCHÍV]

893. Telek Antal (Ipolytarnóc, 1881 - ?)

Városrészlet, 1914

olaj, farost

17*24 cm

j.j.l.: Telek 914, ho.: Nemzeti Szalon cimke