921. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)
Akt pamlagon, 1931
olaj, vászon
79,5*124 cm
j.j.f.: Körmendi 31, Kiállítva: Körmendi Frim Ervin gyűjteményes kiállítása, Budapest Szépművészeti Kiállítások helyiségeiben, 1933. május 28-június 10. (kat. 35., Fekvő nő), keret sérült