279. Varia aukció > Falusi utca alakokkal, 1940

279. Varia aukció [ARCHÍV]

902. Parobek Alajos (Szeged, 1896 - Szeged, 1947)

Falusi utca alakokkal, 1940

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Parobek Szeged 1940