279. Varia aukció > Fátylas hölgy arcképe

279. Varia aukció [ARCHÍV]

821. Jász jelzéssel, 20. sz. első fele

Fátylas hölgy arcképe

olaj, vászon

60,5*51 cm

j.j.l.: Jász