279. Varia aukció > Fekvő akt, 1930

279. Varia aukció [ARCHÍV]

992. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)

Fekvő akt, 1930

olaj, karton

19,5*26 cm

j.b.f.: 1930, j.j.l.: Cserepes (pecséten)