279. Varia aukció > Kétajtós szekrény

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1019. Kétajtós szekrény

211*130*59,5 cm

magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, belsejében cipőtartó rekesszel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel