1019. Kétajtós szekrény
211*130*59,5 cm
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, belsejében cipőtartó rekesszel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel