279. Varia aukció > Egyajtós ruhásszekrény

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1024. Egyajtós ruhásszekrény

167*102*55 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, polcos, 1 db kulccsal, kis sérüléssel