279. Varia aukció > Írókomód

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1033. Írókomód

108×131,5×62,5 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, sárgaréz veretekkel, lehajtható felső fiókban 4 kis fiókkal, sérült,