279. Varia aukció > Falusi részlet

279. Varia aukció [ARCHÍV]

884. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Falusi részlet

akvarell, karton

300*410 mm

j.j.l.: Neogrády A.