279. Varia aukció > Nyári munka a földeken

279. Varia aukció [ARCHÍV]

885. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Nyári munka a földeken

akvarell, papír

290*400 mm

j.j.l.: Neogrády A.