952. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)
Kompozíció
olaj, vászon
40,5*50 cm
j.n. h.o. felirat: Húgom, Stark Anna műve - Stark Júlia, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 153. kép