279. Varia aukció > Vízparti táj, 1932

279. Varia aukció [ARCHÍV]

831. Détári Dettár György (Mezőhegyes, 1892 - Budapest, 1951)

Vízparti táj, 1932

olaj, karton

27*24 cm

j.b.l.: Détári Dettár György 1932, sérült