279. Varia aukció > Borbély

279. Varia aukció [ARCHÍV]

990. Vadász Miklós (Budapest, 1881 - Párizs, 1927)

Borbély

akvarell, ceruza, papír

320*190 mm

j.b.l.: Vadász Paris