279. Varia aukció > Napfényes főutca

279. Varia aukció [ARCHÍV]

877. Hevesi Margit, Ehrenhaftné (működött a 20. sz. első felében)

Napfényes főutca

olaj, vászon

80*65 cm

j.j.l.: E. Hevesi, ho.: Kiállítási törzskönyv raglap