279. Varia aukció > Telefonasztalka

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1038. Telefonasztalka

41*52*36 cm

magyar, 20. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 fiókkal, kis sérüléssel