279. Varia aukció > Hollandi falucska hóban

279. Varia aukció [ARCHÍV]

880. Déry Béla (Budapest, 1870 - Budapest, 1932)

Hollandi falucska hóban

olaj, karton

32,5*46 cm

j.j.l.: Déry Béla