835. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)
Tájrészlet, 1965
olaj, vászon
80*65 cm
j.j.l.: Holló L. 65 II. 10., ho.: autográf ajándékozási felirat 1971