279. Varia aukció > Tájrészlet, 1965

279. Varia aukció [ARCHÍV]

835. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Tájrészlet, 1965

olaj, vászon

80*65 cm

j.j.l.: Holló L. 65 II. 10., ho.: autográf ajándékozási felirat 1971