279. Varia aukció > Házak a domboldalon, 1936

279. Varia aukció [ARCHÍV]

853. Fehérvári Mária jelzéssel

Házak a domboldalon, 1936

olaj, vászon

100*75 cm

j.j.l.: Fehérvári Mária 1936