279. Varia aukció > Tél, 1933

279. Varia aukció [ARCHÍV]

881. Bánszky Tamás (Szeged, 1892 - Szeged, 1971)

Tél, 1933

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Bánszky Tamás 1933, feltehetően kiállítva: Bánszky Tamás képkiállítása, Debrecen, Déri Múzeum, 1937. március 29 - április 5. (kat. n.)