905. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)
Lányka kosárral és korsóval, 1920
olaj, vászon kartonra ragasztva
87,5*60 cm
j.j.l.: Róna Klára 1920, keret nélkül