279. Varia aukció > Hölgy rókagallérral, 1932

279. Varia aukció [ARCHÍV]

815. Gedő Lipót (Túrkeve, 1887 - New York, 1952)

Hölgy rókagallérral, 1932

olaj, vászon

71*59,5 cm

j.b.l.: Gedő 32, sérült