279. Varia aukció > Vidéki idill

279. Varia aukció [ARCHÍV]

932. Jakuba János (Békéscsaba, 1909 - Budapest, 1974)

Vidéki idill

olaj, papír

53*65 cm

j.b.l.: Jakuba