279. Varia aukció > A Balta köz a Budai várban

279. Varia aukció [ARCHÍV]

938. Tibai Takács Jenő (Szalkszentmárton, 1876 - Budapest, 1943)

A Balta köz a Budai várban

akvarell, papír

600*445 mm

j.b.l.: Tibai Takács