279. Varia aukció > Család (Esti beszélgetés)

279. Varia aukció [ARCHÍV]

945. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Család (Esti beszélgetés)

olaj, vászon

77*69 cm

j.h.o.: Zemplényi Magda Marosán