279. Varia aukció > Folyóparti kikötő

279. Varia aukció [ARCHÍV]

813. Bálint jelzéssel, 20. sz. eleje

Folyóparti kikötő

olaj, karton

26,5*34 cm

j.j.l.: Bálint