279. Varia aukció > Tálalószekrény

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1032. Tálalószekrény

198*127*66 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni intarziával, üvegezett felső részében 3 fiókkal és polcokkal, alsó részben két felé nyíló ajtó mögött polcokkal, 1 db kulccsal, sérült, hiányos