279. Varia aukció > Hölgy vörös masnival, 1937

279. Varia aukció [ARCHÍV]

817. Lampl Mária (működött a 20. sz. első felében)

Hölgy vörös masnival, 1937

olaj, vászon

99,5*69,5 cm

j.b.f.: W. Lampl Mária T. 1937 III.