912. Bardócz Árpád (Budapest, 1882 - Budapest, 1938)
I. Fuad király portréja az Al-Muassat kórház falfestményéhez, Egyiptom, Alexandria, 1933
olaj, rétegelt lemez
87*63 cm
j.j.l.: Árpád Bardócz 1933, Kiállítva: Bardócz Árpád festőművész egyiptomi képeinek kiállítása a Magyar Keleti Társaság rendezésében, Szépművészeti Kiállítások, 1935. március 10 - 20. (kat. 19.)