279. Varia aukció > Csendélet könyvekkel

279. Varia aukció [ARCHÍV]

869. Edvi - Illés Jenő, Aradi (Arad, 1886 - Budapest, 1962)

Csendélet könyvekkel

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Aradi Edvi - Illés