981. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)
Asztali csendélet, 1940 körül
olaj, vászon
59,5*66,5 cm
j.h.o: Zemplényi Magda, feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület XVII. Tavaszi Szalon, Budapest, 1942. június 7-21. (kat. 131. Csendélet, olajf.), keret nélkül