279. Varia aukció > Kisvárosi utcarészlet

279. Varia aukció [ARCHÍV]

872. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kisvárosi utcarészlet

olaj, vászon

39,5*34 cm

j.n. ho.: vázlat