279. Varia aukció > Karszék, 3 db

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1014. Karszék, 3 db

95*60*55 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kis sérülésekkel