279. Varia aukció > Nyári délelőtt, 1920

279. Varia aukció [ARCHÍV]

841. Szada István (Budapest, 1891 - ?)

Nyári délelőtt, 1920

olaj, vászon kartonra ragasztva

50*61 cm

j.b.l.: Szada I. 1920