929. Ducsay Béla (Versec, 1893 - 1967)
Levétel a keresztről, 1928 körül
olaj, karton
45*65,5 cm
j.j.l.: Ducsay, ho: Nemzeti Szalonos cédula töredék, feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon LXX. Csoportkiállítása, Budapest, 1931. március (katalóguson kívül)