279. Varia aukció > Levétel a keresztről, 1928 körül

279. Varia aukció [ARCHÍV]

929. Ducsay Béla (Versec, 1893 - 1967)

Levétel a keresztről, 1928 körül

olaj, karton

45*65,5 cm

j.j.l.: Ducsay, ho: Nemzeti Szalonos cédula töredék, feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon LXX. Csoportkiállítása, Budapest, 1931. március (katalóguson kívül)