279. Varia aukció > Festőállvány

279. Varia aukció [ARCHÍV]

1043. Festőállvány

195*56*64 cm

magyar, 20. sz. eleje, a tulajdonos szóbeli közlése alapján Chiovini Ferenc festőállványa volt a szolnoki művésztelepen, sérült, hiányos