279. Varia aukció > Fények az erdőben

279. Varia aukció [ARCHÍV]

846. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Fények az erdőben

olaj, karton

32*36,5 cm

j.b.l.: Remsey